پرسش و پاسخ و نظر سنجی

پرسش و پاسخ و نظر سنجی | بهترین دندانپزشک اصفهان

پرسش و پاسخ و نظر سنجی

همراهان و بازدید کنندگان و بیماران گرامی آقای دکتر حسین برجیان در این قسمت شما میتوانید سوالات خود در خوزه دندانپزشکی و خدمات متعارف دندانپزشکی مانند مشاوره و معاینه ، ترمیم و عصب کشی و روکش و همچنین خدمات تخصصی حوزه لثه و  جراحی های لثه ، خدمات مرتبط با ایمپلنت و کاشت ایمپلنت و دندانپزشکی زیبایی در این قسمت مطرج نمائید.

همچین بیمارانی که تمایل دارند نظر و تجربه خود را از دریافت خدمات دندانپزشکی با آقای دکتر جسین برجیان با سایر دوستان به اشتراک بگذارند نیز باعث افتخار هست که پذیرای نظرشان باشیم.

پرسش و پاسخ و نظر سنجی | بهترین دندانپزشک اصفهان

مراجعین و بیمارنی که برای بهبود و رفع اشکالات مطب و خدمات انتقاد و یا پیشنهاد سازنده ای دارند نیز با کمال میل شنوای صحبت شما بیماران و همراهان گرامی نیز می باشیم. ما تلاش میکنیم همواره جز بهترین دندانپزشکان اصفهان باشیم.

به امید سلامتی دهان و دندان همه شما بازدید کنندگان گرامی

بهترین دندانپزشک اصفهان | صفحه اینستاگرام دکتر حسین برجیان


فلوشیپ تخصصی و سخنران بین المللی لیزر دندانپزشکی

بنیانگذار و مدیریت مرکز لیزر دندانپزشکی نجم

نوبت دهی اینترنتی مطب دکتر برجیان

 

نظر در"پرسش و پاسخ و نظر سنجی"

 1. نادیا سلامت

  من برای عفونت لثه هایم و خونریزی و بوی بد که سال ها درگیرش بودم مراجعه کردم به دکتر برجیان و واقعا برام موثر بود و حتما پیشنهاد میکنم

 2. زهرا ایرجی

  دندانپزشک با حوصله و دقیقی هستند . یک دندان داشتم که قبلا جای دیگه در اصفهان عصب کشی کرده بودم ولی باز هم درد وحشتناکی داشت. 2 روز کامل داشتم درد میکشیدم و با تشخیص عالی دکتر برجیان و با عصب کشی با امواج اینفرارد که برام انجام دادند هیچ اثری از دندان درد ندارم . ممنونم از زحمات دکتر

 3. کامران اسلامی

  مدت 6 ماه است برای ایمپلنت زیر نظر آقای دکتر حسین برجیان هستم تمام جراحی ها و ایمپلنت دندان هایم را انجام دادم . بسیار عالی هستند و بدون بروز هیچ مشکلی انجام شد به پدر خودم هم پیشنهاد کردم.

 4. کامیار سماواتی

  توی لثه ام توده دراومده بود پیش دکتر برجیان معاینه شدم. تشخیص داده شد که باید توده خارج بشه .دکتر برجیان شخصا توده لثه ام رو برداشتند که برام مشکلی پیش نیومد .

 5. n.nasrin

  به مطب دکتر برجیان جهت معاینه رفتم دقیق و با حوصله دندان هایم را معاینه کردند، حدودا نیم ساعت برای معاینه وقت گذاشتند و کامل توضیح می‌دادند، تا به حال ندیده بودم هیچ دندانپزشکیدر اصفهان ، اینطور برای تک تک دندانها، وقت بگذارد و مشکلات و راه درمانشان را بگوید.

 6. زیبا اکبریان

  برای سفید کردن دندان هایم و بلیچینگ با لیزر، دکتر حسین برجیان را انتخاب کردم، تفاوت زیادی با قبل دارد و رضایت دارم. در یک جلسه، ۲۰ دندان جلویی در کادر لبخند را بدون بیحسی، برایم سفید کردند، هر دندان را فقط ۴۰ ثانیه با لیزر تابش دادند! خیلی برایم جالب بود و نتیجه ی عالی داشت.

 7. سولماز.وطنی

  دندان هایم نامرتب بودند و فاصله زیاد داشتند جهت زیبایی نزد دکتر حسین برجیان در اصفهان رفتم.کامپوزیت ونیر برام انجام دادند و الان دندان های زیبایی دارم، سپاس بسیار جناب دکتر

 8. دینا

  ترمیم و عصب کشی و جرم گیری در مطب دکتر برجیان انجام دادم .در اصفهان دندانپزشک نمونه ای هستند مخصوصا در این زمینه ها

 9. آرزو

  من دیروز برای جراحی لثه و استخوان دندان 7 پایین ام که مشکل حاد داشت امدم به مطب دکتر برجیان. واقعا لذت بردم از این همه نظم و استریل کار کردن

 10. mohamadreza.s

  آقای دکتر دندانپزشک کار درستی هستید چقدر خوبه که بیمار را در جریان روند درمان میگذارید

 11. مهدی امیری

  دندانپزشک خانوادگی ما هستند و موارد مختلفی را به خوبی برامون انجام دادند ممنون از زحمات دکتر برجیان

 12. سیما قاسمی

  سلام آقای دکتر .من دیروز برای جراحی لثه و استخوان اومدم مطب . واقعا لذت بردم از این همه نظم ، استریل و کارکردنتون . دقت و مهارت ارتباطی که با بیمار داشتید. پایدار و مانا باشید

 13. احمدرضا

  برای جراحی لثه و برطرف کردن تیرگی لثه هام به دکتر حسین برجیان مراجعه کردم ، با مهارت بالا انجام شد و تیرگی لثه هام برطرف شد. ممنونم از این دندانپزشک نمونه

 14. farzan.forozan

  بنده التهاب لثه شدیدی داشتم دکتر برجیان به زیبایی درمان کردند و رضایت دارم

 15. m.esfahani45

  توسط جناب دکتر حسین برجیان، برای من ۲ واحد جراحی لثه و استخوان بدون بخیه و خونریزی با لیزر انجام شد.
  روش درمان بروز و برخورد جناب دکتر و پرسنل عالی بود.

 16. اعظم طهماسبی

  به علت جراحی عقل توسط یکی از دندانپزشکان دیگر، دچار آسیب به عصب فک شدم و حس لب و چانه ی سمت چپم از دست رفت، با تلاشهای مداوم و دانش و تجربه و بالاترین تکنولوژی استاد بزرگوار جناب دکتر برجیان، حسّ صورت من پس از ۱۲ جلسه لیزر درمانی، برگشت و عصب صورتم کاملا بهبود یافت. دستشان را می بوسم.

 17. smaeeli

  دکتر حسین برجیان جراحی بند لب برام انجام دادند. با اینکه دوستام دندانپزشکان دیگه ای را در کرمانشاه معرفی کردند ولی بنده رفتم اصفهان و خیلی راضی هستم. حتی یک قطره خون و یک بخیه هم در جراحی شان نبود. علم و تکنولوژی را به خدمت بیمارانشون در آوردند!

 18. شهبازی - پوران

  اینکه حالت تهوع بنده را در زمان دندانپزشکی کنترل کردند ، بسیار از دکتر برجیان سپاسگزارم ، واقعا موردی بود که هم خودم و هم دندانپزشکان قبلی ام را خیلی اذیت میکرد.

 19. kameli. alimohamad

  جراحی لثه برام انجام دادند و خداراشکر هیچ نگرانی بابت لثه هام دیگه ندارم. التهاب و خونریزی آنها متوقف شد. قبلا آرزو داشتم یک سیب گاز بزنم و لثه ام خون نیوفته، الان به خواسته ام و به آرامش رسیدم.

 20. همتیان

  من پیش دکتر دیگری جراحی عقل نهفته انجام دادم، دندان عقل من روی عصب بود و بعد از جراحی، حس چانه و لب پایینم کاملا از دست رفت. خیلی گریه میکردم و از زندگی نا امید شده بودم . ولی با تلاش و دانش و تکنولوژی دکتر برجیان، حس لب و چانه ی من برگشت، واقعا که استاد بین المللی هستند و مایه ی افتخار ما ایرانیان.

 21. seyed amin. norouzi

  در مورد بلیچینگ تردید داشتم ، با توضیحاتی که دکتر برجیان بهم دادند نهایتا تصمیم گرفتم بلیچینگ برایم انجام بدهند و خداراشکر راضی هستم ، انصافا برای عید، عالی شده بود.

 22. وحدت پور

  درود برشما استاد گرامی، تشخیص و درمان شما برای توده ی دهان برادرم عالی بود و نگرانی کل خانواده با جراحی ضایعه، بدون بخیه و خونریزی و تیغ با لیزر توسط جنابعالی برطرف شد ، سپاس از زحمات شما

 23. ابراهیم

  من برای ترمیم دندان ۲ بالا، که پوسیدگی آن به زیر لثه رفته بود، نزد ماهرترین دندانپزشک شهر خودمان -که شخص دیگری بود و قریب به ۲۰ سال، دندانپزشک خود من بود- مراجعه کردم، ایشان گفتند چون پوسیدگی به زیر لثه رفته است، نمیتوانند دندان را درست کنند و کار از کار گذشته است، پس از پرس و جو از آشنایان، با جناب دکتر حسین برجیان آشنا شدم و به ایشان مراجعه کردم، ایشان در یک جلسه، ابتدا با امواج اینفرارد، بدون تیغ و بخیه و خونریزی، لثه را جراحی کردند و سپس، با بهترین مواد کامپوزیت همرنگ ژاپنی، برایم ترمیم انجام دادند. محیط پذیرش ایشان دلنشین، پرسنلشان آموزش دیده، محیط درمانی ایشان کاملا استریل -در حدی که تا به حال جایی ندیده بودم- و خود آقای دکتر حسین برجیان، با حوصله و دقت و دلسوزی، در مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی نجم اصفهان، طبابت میکند. از ایشان سپاسگزارم.

 24. بزرگ زاده

  درود بر شما استاد بزرگوار، دندانپزشک ماهر و مسلطی به کار خود مثل شما شایسته بهترینهاست. حساسیت های دندانی ام پس از جراحی لثه و ترمیم های دندانم برطرف شد،قبلا نوک قاشق که به لبه ی لثه هایم میخورد، از درد اشک در چشمانم جمع میشد، حالا مسواک هم که روی آن ناحیه میزنم، دندانهایم نه حساس است و نه درد دارد، لذت غذا خوردن را به من بازگرداندید، ممنونم.

 25. سید علی میرعظیمی

  سلام جناب دکتر برجیان، خواستم بابت بستن فاصله ی بین دندانهای جلویم با کامپوزیت از شما تشکر کنم، قبلا هم اینکار را نزد یکی از همکارانتان انجام داده بودم ولی چون جراحی بند لب (فرنکتومی؟) برایم انجام نداده بود، دوباره بین دندانها فاصله افتاد، هم جراحی تان با لیزر بدون خونریزی و بخیه بود، هم درمان کامپوزیت زیبایی تان عالی شده،یک دنیا ممنونم.

 26. شهاب راد

  دکتر حسین برجیان دو مورد ترمیمی با آلیاژ نقره انجام دادند . خدارا شکر دندانم دیگه موردی ندارد و بسیار ممنونم از ایشان که با صبر و حوصله درمانها را انجام میدهند

 27. باران

  مدتی بود از التهاب لثه هایم و عفونتی که داشت اذیت می شدم تا اینکه درمان را نزد دکتر حسین برجیان شروع کردم و از نحوه کار دکتر برجیان راضی هستم

 28. گوهرفرزانه

  دکتر حسین برجیان دو دندان جلو بالا را کامپوزیت ونیر برام انجام دادند طبیعی و زیبا شده ، در زمینه زیبایی که من پیش دکتر رفتم دندانپزشک ماهری هستند.

 29. زیبا جلالی فر

  برای یک مورد ایمپلنت تحت درمان هستم و تا الان که مرحله پیوند استخوان هست عالی انجام دادند و دلسوزانه انجام میدهند ممنونم از زحمات دکتر برجیان

 30. رعنا منوچهری

  خودم و خواهرم به فاصله 6 ماه در مطب دکتر برجیان بلیچینگ انجام دادیم هر دو راضی هستیم و تغییر دندان هایمان پس از بلیچینگ محسوس است و اقوام در عید امسال، توجهشان به سفیدی دندانهای ما جلب شده بود.

دیدگاه خود را بنویسید

09335810446

جهت نوبت دندانپزشکی (داخلی 4)

آدرس: اصفهان، چهارراه حکیم نظامی

جنب بوش، مجتمع نجم، ط2

کانال آپارات دندانپزشکی

جراحی لثه با لیزر و ایمپلنت

H.borjian@yahoo.com

ارسال ایمیل
error: Content is protected !!
سوالی دارید? چت در واتساپ