آشنایی با مزیت های Buildup دندان

آشنایی با مزیت های Buildup دندان | بهترین جراح لثه اصفهان

بررسی مزیت های Buildup دندان

در مطلب امروز سایت دکتر حسین برجیان بهترین جراح لثه اصفهان مزیت های Buildup دندان را مورد بررسی قرار می دهیم. روش های مختلف بازسازی دندان دارای جوانب مثبت متعددی است که در این بخش به طور خلاصه به آن خواهیم پرداخت:

ترمیم کامل دندان

هدف اصلی فرآیندهای مختلف استفاده شده برای بازسازی دندان ، حفظ سلامت، زیبایی و عملکرد دندان بیمار است؛ بنابراین، بازسازی دندان آسیب دیده ریشه ها و دندان های سالم فرد را از فرسایش و خرابی حفظ می کند.

اثر زیبایی شناختی

با کمک ترمیم و بازسازی دندان آسیب دیده، نه تنها عملکرد این بافت را به میزان بسیار زیادی بازیابی می کند. بلکه یک اثر زیبایی شناختی نیز در پی دارد. به لطف مواد با کیفیت استفاده شده برای پرکردن بافت آسیب دیده، رنگ دندان با سایر دندان های همسایه تفاوتی نخواهد داشت

ترمیم همزمان چند دندان

در یک جلسه دندانپزشک می تواند چندین دندان را به طور همزمان ترمیم کند. بنابراین، در یک تایم مشخص می توانید از شر مشکلات مزبوط به حفره دهان و بافت های آسیب دیده آن خلاص شوید.

آشنایی با برندهای معروف لمینت دندان | بهترین جراح لثه اصفهان

ماندگاری بالا

دندان بازیابی شده از استحکام بالایی برخوردار است و نسبت به دندان های سالم از سطح کیفی و مقاومتی پایینی برخوردار نیست. با تغذیه صحیح و مراقبت های اصولی و توجه توصیه های پزشک، دندان های ترمیم شده می توانند تا سال های بسیار طولانی دوام داشته باشند.

شایان ذکر است این عامل به کیفیت موادی که پزشک برای ساخت دندان استفاده می کند و همچنین به تجربه و حرفه ای بودن وی بستگی دارد؛ اما بیماران با رعایت تمام توصیه های ارائه شده توسط پزشک نقش مهمی در این زمینه ایفا می کنند. چرا که با یک ضربه قوی یا سایر اقدامات مکانیکی، ممکن است دندان دوباره ترک بخورد و تا حدی فرو بریزد.

صفحه اینستاگرام دکتر حسین برجیان بهترین جراح لثه اصفهان

نتیجه گیری

یبلد آپ یا ایجاد هسته یکی از روش های رایج دندانپزشکی است که برای بازسازی و ترمیم دندان هایی استفاده می شود به طور کامل از بین رفته اند. در این شیوه پزشک که از یک ماده پرکننده مخصوص برای جایگزینی ساختار دندانی استفاده می‌کند که به طور کامل از بین رفته است. این ماده می تواند از تاج دندان پس از کانال ریشه حمایت کند.

در فرایند یبلد آپ دندان دهان و بافت نرم آن آمادگی لازم برای پشتیبانی دائمی از تاج دندان مصنوعی را کسب می کند. به عبارت بهتر اگر در داخل دهان یک دندان پوسیده وجود داشته باشد، به مرور زمان پوسیدگی یا عفونت به ریشه دندان آسیب دیده یا سایر بافت های سالم رخنه خواهد کرد. در این حالت برای محافظت از سایر بافت های سالم و بازسازی دندان آسیب دیده از بیلد آب دندان استفاده می شود.

به خاطر داشته باشید همیشه برای ترمیم یا جایگزینی تاج و دندان آسیب دیده نیازی به ایجاد هسته نیست. دندان‌هایی که آسیب ساختاری قابل توجهی ندارند، تنها از طریق پر کردن و نصب روکش می توان آنها را باز سازی کرد.

توجه :

  • صحت علمی مطلب فوق، باید با مشورت حضوری بیمار با جناب دکتر برجیان، مسترشیپ پیوند لثه و استخوان تایید گردد.
  • این مطلب توسط ادمین سایت، مدیریت و منتشر شد.

مطالعه بیشتر :

بیماری های بی توجهی به سلامت دهان و دندان

تاثیر بیماری های دهان و دندان بر کبد

ایمپلنت دندان و پیوند استخوان بعد از جراحی وستیبولوپلاستی

دیدگاه خود را بنویسید

09335810446

جهت نوبت دندانپزشکی (داخلی 4)

آدرس: اصفهان، چهارراه حکیم نظامی

جنب بوش، مجتمع نجم، ط2

کانال آپارات دندانپزشکی

جراحی لثه با لیزر و ایمپلنت

H.borjian@yahoo.com

ارسال ایمیل
سوالی دارید? چت در واتساپ