بریج ثابت بر پایه ایمپلنت

بریج ثابت بر پایه ایمپلنت | بهترین دندانپزشک اصفهان-بهترین جراح لثه اصفهان-بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان | دکتر حسین برجیان

نکاتی در مورد بریج ثابت بر پایه ایمپلنت

برای این روش باید استخوان شرایط مناسبی برای کاشت ایمپلنت در محل های مورد نظر داشته باشد. همچنین از آن جایی که عمل جراحی برای کاشت ایمپلنت باید انجام شود از نظر وضعیت سلامتی باید در شرایط مساعدی باشید.

دوره درمان:

دوره این درمان همانند کاشت ایمپلنت است. یعنی چند ماه طول می کشد تا استخوان رشد کرده و به ایمپلنت جوش بخورد. اما در مواردی می توان بریج موقتی روی ایمپلنت متصل کرد تا جای دندان ها خالی نماند.

هزینه این درمان:

هزینه این درمان بسته به تعداد ایمپلنت ها و تاجهای دندانی که قرار است استفاده شوند، متفاوت است. همچنین جنس پروتز و درمان های جانبی مانند درمان عفونت لثه یا پیوند استخوان نیز در هزینه نهایی تاثیر گذار هستند.

بریج ثابت بر پایه ایمپلنت | بهترین دندانپزشک اصفهان-بهترین جراح لثه اصفهان-بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان | دکتر حسین برجیان

صفحه ی رسمی اینستاگرام دکتر حسین برجیان را مشاهده نمایید.

ماندگاری و طول عمر:

طول عمر بریج ثابت که معمولاً از جنس سرامیک است ۵ تا ۱۵ سال برآورد می شود و طول عمر ایمپلنت دندان که بریج به آن متصل شده است بیش از بیست سال می باشد.

این پروتز بسیار با دوام و مقاوم است و ظاهر آن بسیار شبیه دندان واقعی می باشد.

مشکلات مربوط به آن:

از آنجایی که این پروتز بر پایه ایمپلنت دندان است، مشکلی از بابت پوسیدگی دندان زیر بریج وجود ندارد. تنها مشکلی که ممکن است به وجود بیاید مشکلات مربوط به ایمپلنت دندان است که ممکن است اتفاق بیفتد و همچنین مشکلاتی که در تمیز کردن پروتز وجود دارد و در صورت بی توجهی ممکن است باعث عفونت لثه زیر بریج شود.
گاهی اوقات هم در صورتی که تعداد ایمپلنت متناسب با فشارهایی که قرار است وارد شود انتخاب نشود ممکن است فشار بیش از حد باعث شکستن روکش دندان شود.

راه های ارتباطی با مرکز تخصصی دندانپزشکی نجم

صفحه ی رسمی اینستاگرام دکتر حسین برجیان را مشاهده نمایید.


مطالب پیشنهادی دکتر حسین برجیان (بهترین دندانپزشک اصفهانبهترین جراح لثه اصفهانبهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان):

کاربرد انواع بریج های دندانی

میزان دوام بریج‌های دندانی

دیدگاه خود را بنویسید

09335810446

جهت نوبت دندانپزشکی (داخلی 4)

آدرس: اصفهان، چهارراه حکیم نظامی

جنب بوش، مجتمع نجم، ط2

کانال آپارات دندانپزشکی

جراحی لثه با لیزر و ایمپلنت

H.borjian@yahoo.com

ارسال ایمیل
سوالی دارید? چت در واتساپ