محافظت از لمینت دندان در برابر جرم و لکه

محافظت از لمینت دندان در برابر جرم و لکه | بهترین دندانپزشک اصفهان-بهترین جراح لثه اصفهان-بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان

محافظت از لمینت دندان در برابر جرم و لکه

چگونه از لمینت دندان در برابر جرم و لکه محافظت کنیم؟

نگهداری از لمینت دندان بسیار ساده است. باید با مسواک زدن و نخ دندان کشیدن معمولی، آنها را مانند دندان های اصلی خود در نظر بگیرید. معمولاً دندانپزشک استفاده از خمیر دندان فلوراید غیر ساینده را به شما پیشنهاد می کند. برای بررسی عملکرد لمینت و واکنش دهان شما به لمینت باید یک هفته پس از نصب آن به دندانپزشک مراجعه کنید. ممکن است با لمینت ها مشکلی نداشته باشید، اما باید پس از یک هفته برای بررسی سلامت دهان و دندان خود به دندانپزشک مراجعه کنید.

اگر عادت به قروچه یا فشردن دندان های خود دارید:

بهتر است از محافظ دندان استفاده کنید تا از دندان هایتان در برابر گاز گرفتن در هنگام خواب محافظت کنید.

لمینت باید توسط خمیر مخصوص غیر ساینده صیقل داده شود. دندانپزشک شما باید در فواصل زمانی کوتاه دندان های شما را چک کند تا بتواند هر نشانه کوچکی از خرابی را فورا تشخیص دهد.

 

محافظت از لمینت دندان در برابر جرم و لکه | بهترین دندانپزشک اصفهان-بهترین جراح لثه اصفهان-بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان

صفحه اینستاگرام دکتر حسین برجیان بهترین دندانپزشک اصفهان

 

معاینات و تمیز کردن منظم دندان ها صرف نظر از سلامت دهان و دندان شما ضروری است. این کار باعث می شود بتوانید هر گونه مشکلی را در مراحل اولیه تشخیص دهید. زمانی که شما از انواع روکش ها مانند لمینت، کامپوزیت و… استفاده می کنید، انجام این معاینات اهمیت بیشتری پیدا می کنند. به این ترتیب، می توان قبل از ایجاد آسیب جدی تر با ظهور علائم اولیه، مشکلات را برطرف کرد.

 


مطالب بیشتر:

جرمگیری نکردن دندان های لمینتی

آمادگی های قبل از انجام لمینت دندان

مقایسه انواع لمینت دندان
دیدگاه خود را بنویسید

09335810446

جهت نوبت دندانپزشکی (داخلی 4)

آدرس: اصفهان، چهارراه حکیم نظامی

جنب بوش، مجتمع نجم، ط2

کانال آپارات دندانپزشکی

جراحی لثه با لیزر و ایمپلنت

H.borjian@yahoo.com

ارسال ایمیل
سوالی دارید? چت در واتساپ