بهترین جراح لثه اصفهان

بیوگرافی دکتر برجیان|بهترین دندانپزشک اصفهان

بهترین جراح لثه اصفهان

 انواع عمل جراحی لثه که توسط دکتر حسین برجیان بهترین جراح لثه اصفهان در مرکز لیزر دندانپزشکی نجم قابل ارائه به شما عزیزان است به اختصار ذکر شده است . اگر دچار بیماری شدید لثه شده باشید و نیاز به عمل جراحی لثه داشته باشید. ممکن است یک یا چند درمان زیر برای حل مشکل لثه توصیه شود:

پیوند بافت نرم :

در جراحی پیوند لثه، تکه ای از بافت نرم از جای دیگری از دهان برداشته می شود و به لثه پیوند میخ ورد تا بافتهای از دست رفته لثه را جبران کند و لثه پسروی کرده را بازسازی نماید. این عمل جراحی لثه برای زیبایی و یا درمان بیماری لثه صورت می گیرد تا نواحی اطراف ریشه دندان که نمایان شده است را بپوشاند و زیبایی و سلامت دندانها را بهبود ببخشد.

البته در صورت بیماری های خفیف لثه مانند التهاب لثه نیاز به جراحی نیست و می توان با دارو و دهانشویه های طبیعی آن را برطرف کرد.

جراحی کوچک کردن پاکت اطراف دندان (جراحی فلپ لثه) :

پاکت به فرو رفتگی بین دندان و لثه گفته می شود. در التهاب یا عفونت لثه این شیار عمیق تر شده و فضای مناسبی برای میکروبها فراهم می کند. در این عمل جراحی لثه، جراح لثه را برش میزند و به بالا تا میزند تا باکتریها و آلودگی های زیر آن را تمیز کند. سپس بافت لثه به دور دندان بخیه می شود تا دوباره رشد کرده و دندان را احاطه کند.

انواع جراحی لثه چیست؟ | بهترین دندانپزشک اصفهان

جراحی افزایش طول تاج دندان :

در این عملبافتی که بیش از حد رشد کرده و روی دندانها را پوشانده و باعث شده است لبخند لثه ای داشته باشید، برداشته می شود. به این ترتیب لثه کوتاه تر شده و دندانها بلندتر دیده می شوند. این درمان جراحی لثه، برای زیبایی لبخند انجام می شود.

جراحی بازسازی لثه :

در این جراحی لثه، برشی در لثه ایجاد می شود و بافت برش خورده کنار زده می شود تا باکتریها و آلودگی ها برداشته شوند. سپس پیوند استخوان، غشا یا پروتئینهای تحریک کننده تولید بافت (و یا ترکیبی از هر سه) در این محل جایگذاری می شود تا بافت لثه را به بازسازی ترغیب کند.

مزایای درمان و جراحی لثه با لیزر

استفاده از لیزر در درمان بیماری های لثه به معنی ارائه‌ی درمانی پیشرو جهت مقابله با بیماری‌های لثه یا غیر یکنواختی لثه‌ها می‌باشد. لیزر یک روش نوآورانه و بدون درد برای کشتن باکتری‌های مضر دهان و دندان بوده و علاوه بر آن امکان حفظ دندان‌هایی که ممکن است با درمان‌های متداول و استاندارد از بین بروند، وجود دارد.

مزیت های استفاده از لیزر برای درمان و تراش دادن لثه :
 • از بین رفتن آنی خونریزی لثه‌ها
 • بسته شدن پاکت‌های عمیق پریودنتال
 • از بین رفتن برش در لثه‌ها، درد و سایر ناراحتی‌های ناشی از جراحی
 • کاهش یا از بین رفتن احتمال لقی دندان‌ها
 • ترمیم استخوان و بافت رباط
 • افزایش احتمال موفقیت درمان
 • اغلب راه حلی آسان در صورت عقب‌نشینی لثه

لیزرها در مقایسه با مته‌های دندانپزشکی دارای مزایای زیر می‌باشند:

 • درد کمتر در برخی موارد بطوری که نیاز به بی‌حسی کاهش می‌یابد.
 • کاهش اضطراب در بیمارانی که برای استفاده از مته دندانپزشکی راحت نیستند.
 • کاهش تورم در طول درمان‌های بافت نرم
 • حفظ بیشتر دندان سالم در حین از بین بردن پوسیدگی‌های دندان

اطلاعات کلی مرکز لیزر دندانپزشکی نجم :

نام بنیانگذار و مدیریت :
دکتر حسین برجیان بروجنی
Dr.Hossein Borjian

عنوان مجموعه :
مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی نجم
Najm Laser Dental Center

شعار برند :
فراتر از زمان…
Beyond the present

رزومه ی آکادمیک و درمانی :

دکتر حسین برجیان جراح دندانپزشک ، فلوشیپ تخصصی لیزر دندانپزشکی از دانشگاه جنوای ایتالیا هستند. ایشان دارای مدرک مسترشیپ دندانپزشکی زیبایی از دانشگاه نیویورک و همچنین مسترشیپ ایمپلنت از IGDA می باشند. وی مدرک جامع Comprehensive از انستیتو لیزر دندانپزشکی انگلستان اخذ نموده است. وی رزیدنت تخصصی اسبق رشته ی بیماری های دهان و فک و صورت بوده است.

ایشان سخنران مدعو ۹ کنفرانس بین المللی و ۴ کنگره ی ملی در فیلد لیزر دندانپزشکی از جمله در کنگره ی ملی نقش جهان و ITI study club می باشند. وی سخنران مدعو در کنفرانس بین المللی Dental Care and Oral Health در مادرید اسپانیا در سال ۲۰۲۱ می باشد. ایشان دارنده ی گواهینامه های iso 9001 & 10004 در مدیریت خدمات درمانی و رضایت بیماران از ASCB انگلستان می باشد. وی موسس مرکز لیزر دندانپزشکی هوشمند نجم است.

صفحه اینستاگرام دکتر حسین برجیان 

انواع جراحی بدون خونریزی و بدون بخیه با لیزر مانند جراحی لثه (لیفت لثه/افزایش طول تاج/ CL ) ، فرنکتومی پیش از ارتودنسی و درمانهای لمینیت و زیبایی، وستیبولوپلاستی (جهت افزایش ثبات و گیر دندان مصنوعی و اوردنچر) ، بیوپسی ضایعات دهان ، جراحی توده های نسج نرم تحریکی موجود در زیر دست دندان مصنوعی (دنچر) قدیمی و همچنین ترمیم های زیبایی مانند بلیچینگ ( سفید کردن دندان ها ) کامپوزیت ونیر و لمینیت وبستن دیاستم ( بستن فاصله ی دندان ها ) و نیز جراحی کاشت دندان ( ایمپلنت ) افزون بر درمان های روتین دندانپزشکی مانند درمان ریشه ( عصب کشی ) ، پر کردن ( ترمیم ) دندانها و جرمگیری و پالیش دندانها با آخرین تکنولوژی روز دنیا توسط ایشان انجام می شود.

انجام آخرین متدهای درمانی مانند ایمپلنت لیزری، عصب کشی با لیزر، لیفت لثه با لیزر جهت درمان لبخند لثه ای، بلیچینگ با لیزر، جرمگیری با لیزر، درمان بیحسی (آنستزی / پاراستزی / دیس استزی ) ناشی از صدمات متعاقب جراحی عقل و ایمپلنت با لیزر کم توان LLLT (فوتو بایو مدولیشن PBM)، درمان مشکلات مفصل گیجگاهی فکی TMDs ، درمان و کنترل ضایعات دهانی (آفت، پمفیگوس، لیکن پلان، لوپوس و…) و جراحی عقل و استخوان با تکنیک پیزوسرجری از جمله مهارت های درمانی ایشان می باشد.


دیدگاه خود را بنویسید

09335810446

جهت نوبت دندانپزشکی (داخلی 4)

آدرس: اصفهان، چهارراه حکیم نظامی

جنب بوش، مجتمع نجم، ط2

کانال آپارات دندانپزشکی

جراحی لثه با لیزر و ایمپلنت

H.borjian@yahoo.com

ارسال ایمیل
سوالی دارید? چت در واتساپ