کاشت ایمپلنت دندان در اصلاح طرح لبخند

کاشت ایمپلنت دندان در اصلاح طرح لبخند | بهترین ایمپلنت اصفهان

بررسی کاشت ایمپلنت دندان در اصلاح طرح لبخند

اگر دندان های فرد کامل نباشد و بین آن ها جای خالی باشد زیبایی فرد خدشه دار می شود. در بین روش های اصلاح طرح لبخند برای کاشت دندان ایمپلنت روشی دائمی برای زیبایی فک و دندان به شمار می رود. درد ایمپلنت موقتی است و شما با کاشت ایمپلنت یک دندان تازه با همان ویژگی های دندان خود خواهید داشت. در این مقاله از سایت دکتر حسین برجیان بهترین ایمپلنت اصفهان کاشت ایمپلنت دندان در اصلاح طرح لبخند را مورد بررسی قرار می دهیم.

مزیت های ایمپلنت دندان در اصلاح طرح لبخند

از مهم ترین مزایای ایمپلنت در اصلاح طرح لبخند می توان به زیبایی بخشیدن به لبخند و دندان های فرد اشاره کرد.اصلاح طرح لبخند با ایمپلنت تأثیر زیادی در زیبایی چهره فرد می گذارد. از مزایای ایمپلنت طرح لبخند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از تحلیل رفتگی لثه جلوگیری می کند
  • هیچ گونه تفاوتی با دندان معمولی ندارد(ساخت دندان ها شبیه به سایر دندان ها)
  • با ایمپلنت قدرت جویدن شما بالاتر خواهد رفت
  • در هنگام فشار آمدن به دندان احساس درد نخواهید داشت.
  • قدرت بیان و اعتماد به نفس فرد را بالا می برد.

عوارض اصلاح طرح لبخند

یکی از مهم ترین و اساسی ترین معایب اصلاح طرح لبخند در روش لمینت دندان تراش دندان و مینای دندان است. در کل نظرات مختلفی درباره عوارض اصلاح طرح لبخند وجود دارد اما واقعیت این است که اکثر بیمارانی که طرح لبخند خود را اصلاح نموده اند با مشکلات جدی و اساسی روبرو نشدند. اما ممکن است در موارد نادر و یا زود گذرا با این عوارض رو به شویم که توصیه می شود در صورت تداوم یا عوارض حاد حتما به متخصص خود مراجعه کنید.

  • عفونت لثه
  • حساس شدن دندان ها
  • درد هنگام جویدن و گاز زدن

انتخاب زیباترین مدل دندان در اصلاح طرح لبخند | بهترین ایمپلنت اصفهان

نکات مهم در اصلاح طرح لبخند با ایمپلنت

بهترین سن برای ایمپلنت کردن دندان سنین ۱۸ تا ۵۰ سالگی است. انجام ایمپلنت قبل از ۱۸ سالگی توصیه نمی شود زیرا با آن امکان بد شکل شدن فک وجود دارد. ایمپلنت طرح لبخند معمولا عارضه ای ندارد و در موارد نادری عوارض جانبی دارد. بنابراین به دلیل کاربرد های زیادی دارد توصیه می شود از این روش استفاده کنید.

طول عمر اصلاح طرح لبخند با ایمپلنت

همان طور که اشاره شد اصلاح طرح لبخند با ایمپلنت مستلزم مراقبت و نگهداری است تا ماندگاری بالایی داشته باشد. بعد از انجام ایمپلنت رعایت بهداشت دهان و دندان مسواک زدن و نخ دندان را فراموش نکنید. برای افزایش ماندگاری حتما هر چند وقت یک بار برای معاینه به دندانپزشک خود مراجعه کنید.

صفحه اینستاگرام دکتر حسین برجیان بهترین ایمپلنت اصفهان

ایمپلنت طرح لبخند

داشتن لبخند زیبا می تواند افراد را جذاب تر کند. لبخند زیبا، نتیجه هماهنگی و هارمونی اجزاء صورت و فک و شکل دندان هاست. ایمپلنت طرح لبخند به منظور طراحی لبخند زیبا صورت می گیرد. داشتن دندان های بد رنگ و نا مرتب می تواند تاثیر زیادی در کاهش اعتماد به نفس شما داشته باشد. داشتن دندان های زیبا و ردیف و البته سالم، لبخند شما را زیباتر می کند.

برای رسیدن به لبخندی هالیوودی و شیک ممکن است تغییراتی در فرم لثه، طول دندان، فاصله و برجستگی دندان ها ایجاد شود تا در نهایت لبخندی زیبا حاصل شود. در واقع رابطه مستقیمی بین اجزای صورت، اندازه ها و رنگ و شکل آنها در ترکیب با یکدیگر وجود دارد که رعایت تناسب این روابط چهره را خواستنی و دوست داشتنی می کند.

امروزه با پیشرفت های موجود در دندانپزشکی هر فردی با هر مشکل در دندان می تواند اقدام به ایمپلنت طرح لبخند دندان نماید، که البته برای ماندگاری این ترمیم ها باید مراقبت های بعدی از آنها به درستی صورت گیرد. داشتن لبخند زیبا می تواند افراد را جذاب تر کند. لبخند زیبا، نتیجه هماهنگی و هارمونی اجزاء صورت و فک و شکل دندان هاست.

توجه :

  • صحت علمی مطلب فوق، باید با مشورت حضوری بیمار با جناب دکتر برجیان، مسترشیپ پیوند لثه و استخوان تایید گردد.
  • این مطلب توسط ادمین سایت، مدیریت و منتشر شد.

مطالعه بیشتر :

نکات مراقبتی در صورت افتادن روکش ایمپلنت دندان

دلایل افتادن روکش ایمپلنت دندان

بهترین مواد غذایی برای دندان درد

دیدگاه خود را بنویسید

09335810446

جهت نوبت دندانپزشکی (داخلی 4)

آدرس: اصفهان، چهارراه حکیم نظامی

جنب بوش، مجتمع نجم، ط2

کانال آپارات دندانپزشکی

جراحی لثه با لیزر و ایمپلنت

H.borjian@yahoo.com

ارسال ایمیل
سوالی دارید? چت در واتساپ