سوالات متداول رویش دوباره دندان در آینده

سوالات متداول رویش دوباره دندان در آینده | بهترین دندانپزشک اصفهان-بهترین جراح لثه اصفهان-بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان

سوالات متداول رویش دوباره دندان در آینده

آیا رشد مجدد دندان ها به عنوان یک بزرگسال ممکن است؟

رویه هایی مانند پر کردن حفره ، تاج های دندانپزشکی و راه حل های از دست دادن دندان مانند دندانپزشکی و پل ها می تواند پرهزینه باشد. خوشبختانه ، آنها ممکن است در آینده لازم نباشند. تحقیقات جدید نشان می دهد که رشد مجدد دندان ها امکان پذیر است. مطالعات و آزمایش های بیشتر هنوز باید انجام شود ، اما این پیشرفت می تواند مراقبت از دندان را در سالهای آینده تغییر دهد.

 

چگونه می توان دندان ها را دوباره بازسازی کنیم؟

روش های مختلفی برای رشد مجدد دندان ها با رویه های حرفه ای وجود دارد. از جمله: ایمپلنت های دندانپزشکی سلولهای بنیادی. این روش جدید از سلولهای بنیادی برای رشد مجدد دندانهای از دست رفته یا آسیب دیده استفاده می کند. سلولهای بنیادی از بدن بیمار گرفته می شوند و به محل دندان مفقود شده تزریق می شوند. پس از تزریق ، سلولهای بنیادی شروع به رشد می کنند و به بافت دندان جدید تبدیل می شوند. این روش هنوز در مراحل اولیه توسعه است. اما نوید خوبی برای رشد مجدد دندان های از دست رفته به دلیل آسیب یا بیماری نشان می دهد. با تحقیقات بیشتر ، این روش ممکن است در آینده در دسترس گسترده تر شود.

 

صفحه اینستاگرام دکتر حسین برجیان بهترین دندانپزشک اصفهان

روشهای طبیعی برای رشد مجدد دندان ها چیست؟

چندین روش طبیعی می تواند برای رشد مجدد دندان ها استفاده شود. در حالی که این روش ها از علم پشتیبانی نمی شوند ، بسیاری از مردم معتقدند که کار می کنند. برخی از محبوب ترین روش های طبیعی برای رشد مجدد دندان ها عبارتند از:

  • کشیدن روغن: تئوری کشیدن روغن این است که روغن سموم را از دندان ها و لثه ها خارج می کند ، که باعث رشد دندان می شود.
  • خوردن غذاهای خاص: اینها شامل محصولات لبنی ، سبزیجات برگ و میوه و سبزیجات غنی از ویتامین C است.
  • با استفاده از داروهای گیاهی: این موارد شامل آلوئه ورا ، ریحان و شنبلیله است. همانطور که در مورد داروهای غذایی ، هیچ مدرک علمی برای حمایت از این ادعاها وجود ندارد ، اما ممکن است آنها ارزش امتحان کردن را داشته باشند.

 


مطالب مرتبط :

امکان رویش مجدد دندان در آینده

روش های مراقبت خانگی دندان

دیدگاه خود را بنویسید

09335810446

جهت نوبت دندانپزشکی (داخلی 4)

آدرس: اصفهان، چهارراه حکیم نظامی

جنب بوش، مجتمع نجم، ط2

کانال آپارات دندانپزشکی

جراحی لثه با لیزر و ایمپلنت

H.borjian@yahoo.com

ارسال ایمیل
سوالی دارید? چت در واتساپ